Genel İnceleme İnternet

Çiftlik Bank Nedir İnceleme

Tarafından Yazıldı

Çiftlik Bank zahmet gerektirmeden kullanabileceğiniz bir online yatırım aracıdır. ÇB basit bir oyun gibi görünsede kazançlı bir yatırım aracıdır.  Oyuna ilk kaydolduğunuzda öğrenmeniz için sistem tarafından 1 tavuk ve 1 altın tanımlanıyor. 1 altın 1 TL’dir. Altınlar ile çeşitli hayvanlar satın alıp üretim yapıyorsunuz ve para kazanmak için Çiftlik Bank sitesine düzenli olarak giriş yapıp depolarınızı boşaltmanız gerekiyor. Oyuna yatırılan paralar ise gerçek hayvan ve arazi alımları ile değerlendiriliyor. Satın alınan çoğu hayvanın süresi 1 yıldır bu süre boyunca elde ettiğiniz altın kazançtır. Hayvanın sanal ömrü sona erdiğinde o hayvandan daha fazla gelir elde edemiyorsunuz ve yeni yatırımlar yapmanız gerekiyor. Saanen keçisi bu konuda istisnadır ve ömrü 700 gündür. Yatırdığınız tutarı 4-6 ay arasında geri almış oluyorsunuz ve bundan sonraki aylar kazandığınız her kuruş sizin kar hanenize yazılıyor.

Düzenli ve mantıklı bir şekilde Çiftlik Bank’ta vakit geçirdiğiniz de yaptığınız 1000 TL’lik bir yatırım 1 yıl sonra size en az 2200 TL olarak geri dönüyor. Maksimum seviye de faydalanmanız durumunda ise 1000 TL başına 2800 TL’ye kadar kazanabilirsiniz.

Bu oyuna yatırım yaparken dikkatli olmakta fayda var. Çünkü oyuna paranızı yatırdıktan sonra geri alamıyorsunuz ve size kazanç garanti edilmiyor. Olur da oyun iyi idare edilemezse oyuncular zarara uğrayabilir. Bu riski göz önünde bulundurarak yatırım yapmaya dikkat edin.

 

Yorum Yapın