Genel Haber

En İyi Mobil Yarış Oyunları

Tarafından Yazıldı

Hepimizin elinde bir akıllı telefon veya da bir tablet yer alıyor. Gündelik hayatta canımız sıkıldığında ise yanımızda taşıdığımız bu mobil elektronik cihazlarda güzel zaman geçirmek hepimizin hakkı. Durum böyle olunca piyasada da birçok mobil oyun yer almakta. Yer alan mobil oyunların birçok kategorisi olmasına rağmen araba tutkunları burada da arabalardan vazgeçmiyor ve mobil yarış oyunlarına ilgi gösteriyorlar. İlgi çok olunca da oyun üreticileri birçok mobil yarış oyunu piyasaya sürmekte peki hangi mobil yarış oyunları en iyi grafiklere sahip ve sizlere en kolay oynanışı sunuyor hiç düşündünüz mü? Yazımızın kalan kısmında en iyi mobil yarış oyunlarını sizlerle paylaşacağız ve bu oyunlar hakkında kısa bilgiler vereceğiz.

Asphalt 8

Gameloft yapımcısının ürettiği bu harika oyunu bilmeyen yoktur sanırım. Mobil yarış oyunları içerisinde en çok indirilen oyun olan Asphalt 8 oyununu Google play store ve Appstore’dan ücretsiz olarak temin etmeniz mümkün. Harika grafikleri ile oyun sizi kendine çekecektir. Telefonunuzun hareket sensörüyle rahatça oynayabileceğiniz bu oyun sizlere Singleplayer ve Multiplayer olarak yarış yapma seçeneği de sunmakta.

Need for Speed™ Most Wanted

En büyük oyun yapımcılarından birisi olan Electronic Arts’ın üretmiş olduğu need for speed serisi mobil cihazlarda da yerini almış bulunuyor. Bilgisayarda da aynı isimle harika bir oyun çıkaran Electronic Arts bu işi telefonda da gayet iyi yapmış durumda. Tek bir sorun var ki oyunun 13 Türk Lirası gibi bir ücreti bulunmakta ama yarış tutkunlarının bu ücreti ödediğinde ödedikleri paranın hakkını fazlasıyla alacaklarında oldukça eminim.

Real Racing 3

Yine Electronic Arts yapımcısının yapmış olduğu bir oyun olan Real Racing 3 oyunu oldukça canlı grafiklere sahip. Ayrıca oyunun ücretsiz olması onu çekici yapan bir diğer özelliği. Real Racing 3 oyununu Asphalt 8 oyunuyla karşılaştırma kısmına gelirsek. Real Racing 3 oyunu özel yarış pistlerinde geçmekte yani Asphalt gibi sokak efektleri bulunmuyor bu yönü oyunu birazcık sıkıcı yapsa da oyunun grafikleri sizi kendine çekmeye yetiyor.

Yorum Yapın