Genel

Mobile Fortnite İndirme Rehberi

Tarafından Yazıldı

Mobile Fortnite İndirme Rehberi

Mücadele ve rekabete dayalı hayatta kalma oyunların son zamanlarda büyük ilgi görmelerinden dolayı birçok oyun yapım şirketi oyunlarını bu alan üzerinden piyasaya sürmeye başlamıştır. İlk olarak bu alanda büyük bir devrim meydana getiren PUBG, kısa süre içerisinde 30 milyon kullanıcı elde etmeyi başarmıştı. Steam üzerinden 69 TL gibi bir satış fiyatına sahip olan oyun, kırılması güç olan birçok rekoru kırmasından dolayı da birçok kişinin dikkatini çekmiş durumda. Belirli bir süreden sonra hem Android hem de İOS üzerinden mobil uygulamasını da çıkaran PUBG, mobil alandaki oyuncularından herhangi bir ücret talep etmeyerek tamamen ücretsiz bir şekilde oyununu piyasaya sürmüş durumda. PUBG’nin ücretli olmasından dolayı birçok kişinin oyunu alamadığını gören alternatif bir oyun şirketi Fortnite adında bir oyun çıkartarak tamamen ücretsiz bir şekilde piyasaya sürdü.

PUBG kadar oyuncu sayısına kısa sürede ulaşan Fortnite, tamamen ücretsiz olmasından dolayı büyük bir üne kavuşmuş durumda. PUBG gibi mobil alana giriş yapmak isteyen şirket, Mobile Fortnite oyunun çalışmalarını 5, 6 ay kadar önce başladığını ve artık sona gelindiğine dair bilgiler vermeye başladı. Oyun şu an beta aşamasında olup sadece belirli kullanıcılar tarafından oynanarak test edilmekte idi. Mobile Fortnite şu an için Türkiye’de yayınlanmadığını, Google Play Store ve App Store içerisinde FortCraft adı ile yakın bir zamanda ekleneceği ifade edilmekte.

Mobile Fortnite Nasıl İndirilir?

Erken dönemde oyunu test etmek isteyen kişiler, test ve diğer ülkelerde yayımlanan APK’lar üzerinden oyunu indirebilmekte. Şu an için elimizde sadece Android için Mobile Fortnite APK indirme linkinin bulunduğunu, İOS için olayın zahmetli olmasından dolayı paylaşım yapılmadığını söyleyebiliriz. BU bağlandı üzerinden Mobile Fortnite APK dosyasını indirebilirsiniz. APK indirmeden önce telefonunuza ayrıca bir VPN uygulaması indirmenizi ve VPN ile bağlantı yaparak girmenizi öneririz. Aksi halde uygulamanın çalışmayacağını görebilirsiniz. APK üzerinden oyunu yabancı diller ile oynayacağınızı, yapacağınız kariyerin kayıt altına alınmayacağını bilmeniz gerekmektedir. Bu nedenle sadece antreman alanı olarak görmeli, oyunun ülkemizde resmi olarak çıkana kadar kendinizi geliştirmek için oynamanızı tavsiye ederiz.

Yorum Yapın