Genel Wordpress

Adsense Uyumlu WordPress Temaları

Tarafından Yazıldı

WordPress’de Adsense Teması

Adsense uyumlu wordpress temaları WordPress sisteminde kullanacağınız temalar son derece önemlidir. Özellikle temaların adesense uygunluğuna mutlaka dikkat edilmesi gerekmektedir. Genelde wordpress üzerinden ücretsiz şekilde dağıtılmış olan bu temaların sitede ki seo uyumluluğu en çok dikkat edilmesi gereken yanlardan birisidir. Eğer ki seo uyumlu özelliği söz konusu değilse o zaman wordpress siteniz hiçbir şekilde işe yaramayacaktır. Çünkü seo uyumlu özelliğe sahip olan temaların kullanılması hem kolay hem de uzun süreli kullanımlarda reklam alınmasını en iyi şekilde hızlandırmaya yardımcı olacaktır. Üstelik kullanıcıyı bu tür optimize edilmiş temalar yormamaktadır.

Optimize Theme WordPress

Bu aşamaya göz attığımızda arama için optimize edilmişliği anlatmaktadır. Sayfanızda mutlaka hız H1 ve H2 Başlık Etiketler alması gerekmektedir. Bu sayede reklam alma daha sorunsuz şekilde gerçekleşmiş olacak. Üstelik wordpress sistemlerinde kullanılan bir diğer adsense özellikli temalara göz atıldığında ise PROMAX Temanın yer aldığını söylemek mümkündür. Bu tür temalar aracılığı ile de Facebook , Google+ , Twitter , YouTube gibi sosyal ağlara da erişim son derece kolay şekilde yapılıyor. Adsense uyumlu wordpress temaları sayesinde artık kolay bir şekilde reklam alabilmeniz de mümkün hale gelecek. B u tür temaların kullanımı hem son derece kolay hem de hızlı olduğu için artık wordpress kullanıcıları sayfalarında daha çok adsense uyumluluğu bulunan temaları tercih etmeyi daha doğru buluyor.

Yorumlar

  • Artık adsenseye alternatif daha büyük şirketler çıksa da bizlerde reklam ararken rahatlasak gerçekten 😀

    • sağlam bir alternatif çıkması oldukça zor gözüküyor hocam. Google de adsense varken dediğiniz büyük şirketleri engelleyebilir. Mesela sitenizi gerilere atabilir. 🙂

  • Hepimiz adsense almak ve bununla birlikte gelir elde etmek istiyoruz ve sizde bu konuda önemli özelliklerden biri olan temaya güzel değinmişsiniz.

  • Güzel bir yazı olmuş teşekkürler.Adsense onayı almak çocuk oyuncağı.Zor olan optimizasyonu 🙂

Yorum Yapın