Genel Teknoloji

Yeni Çıkacak 5 Akıllı Telefon Hakkında 2017

Tarafından Yazıldı

1- İphone 8

 

Teknoloji Devi Apple her sene farklı bir modelini çıkarttığı İphone modelini bu senede piyasaya sürecek. İphone 8 Apple şirketinin 10. Yılına denk gelmesi sebebi ile İphone 8‘en beklentiler çok büyük. İphone 8’de yeni teknolojiler ve görünüş açısından değişiklikler yapılacağı ön görülüyor. Özellikle iPhone 8’in paslanmaz gövdesi kendisini ön plana çıkarmakta.

iphone8-hakkinda

iPhone 8 Hakkında Bilgi

2- Samsung Galaxy S8

 

Güney Koreli telefon markası Samsung yeni bir atak yapıp piyasaya Samsung Galaxy S8’i sürecek. Samsung Galaxy S8 modelinde değişiklik olarak kavisli bir ekran kullanılacağını ve telefonun arkasında ise mini bir projeksiyon cihazını olacağı gelen duyumlar arasında.

Samsung-Galaxy-S8

Samsung Galaxy S8

3- LG G6

 

LG yeni çıkaracağı G6 modeli ile kamera konusunda yine zirvelerde yer alacak gibi duruyor. LG G6 bu modelinde ise kavis konusunda bizleri şaşırtacak gibi gözüküyor. Ayrıca 4K ekran kalitesi ve 4 GB RAM ile uzun süre gündemden düşmeyecek gibi duruyor

lg-g6-hakkinda

LG G6 Hakkında

4- Xiaomi MI7

üst düzey özellikleri ve uygun fiyatı ile büyük bir çıkış yakalayacak gibi duruyor. Xiaomi ürettiği üst düzey aksiyon kamerası ile bu sektörün lideri Go pro’ya bile kafa tutmayı başarmıştı. Acaba bu sene Xiaomi Akıllı telefon markasının liderleri Samsung Ve Apple’a kafa tutabilecek mi? Bu sorumuzun cevabını hepimiz bir kaç ay içerisinde göreceğiz.

 

xiaomi-mi7-hakkinda

Xiaomi Mi7 Hakkında

5- Sony Xperia Z2

 

Sony yine bu telefonda karşımıza çok farklı sürpriz ile yine karşımıza çıkacakmış gibi görünüyor. Z2’de 3900 mAh pil kullanılacağı ise bizim duyduğumuz dedikodulardan sadece bir tanesi

xperia-z2-hakkinda

Sony Xperia Z2 Hakkında

Yorumlar

Yorum Yapın