İnternet

YouTube Video İndirme Programları 2018

Tarafından Yazıldı

YouTube Video İndirme Programları 2018

İnternet dünyası, alışagelmiş birçok alışkanlığın tarihe gömülmesine yavaş yavaş olanak sağlamakta. İnsanların televizyon alışkanlıklarının oldukça fazla olduğunu gören Youtube, yapmış olduğu çalışmaları sayesinde kendisini geleceğin dijital medya ve televizyonculuk platformu olarak göstermekte. İnsanların televizyondan vazgeçip kendilerine geçmesi için bir dizi çalışmalarına devam eden şirket, gün içerisinde milyonlarca kişi tarafından ziyaret edilmekte. YouTube içerisinde akla gelebilecek her kategoriden yine milyonlarca içerik bulunmaktadır. Film, dizi, müzik, belgesel, çizgi film, vloglar gibi onlarca kategori, insanların izlemeleri çin her gün güncel tutulmaktadır. Bu yazımız içerisinde bazı zamanlarda interneti kısıtlı olan kişiler için  YouTube Video İndirme Programları 2018 hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Aşağıda vereceğimiz programlar aracılığı ile kolay bir şekilde Youtube’dan video indirebilir, sonrasında kolay bir şekilde bu videoları izleyebilirsiniz.

4K Downloader

Birçok kişinin ortak olarak kullanmakta olduğu 4K Downloader, yüksek görüntü kaliteli Youtube videolarını hızlı bir şekilde indirmede oldukça başarılı durumda. Programa ait Setup dosyasını resmi internet adresinden indirdikten hemen sonra kurulumunu yapınız. İndirmek istediğiniz Youtube videosunun linkini kopyalayarak ilgili alana yapıştırın. 4K Downloader sizlere videonun hangi kalite formatında indirileceğini vs sormakta. Gerekli ayarlamaları yaptıktan hemen sonra indirme işleminin başlanacaktır.

Free Youtube Downloader

Tasarım olarak oldukça basit bir yapıya sahip olan Free Youtube Downloader, işlemlerinizin birkaç dakika içerisinde tamamlanmasına olanak sağlamakta.  YouTube Video İndirme Programları içerisinde belki de en kolay kullanıma sahip program olduğunu söyleyebiliriz. Birkaç tıklama ile aynı anda birden çok videoyu bilgisayarlarınıza indirebilirsiniz.

aTube Catcher

aTube sadece Youtube için tasarlanan bir program olmadığını söyleyebiliriz. YouTube başta olmak üzere onlarca video servisindeki videoları hızlı bir şekilde bilgisayarlarınıza indirebilirsiniz. Bununla beraber videoları eğer telefon üzerinden izleyecekseniz telefonlarınıza göre format dönüşümlerinde dahi bulunmaktadır.

YouTube Video İndirme Programları 2018 yukarıda görüldüğü üzere oldukça basit anlatımlar ile sizlere sunmaya çalıştık. Programlar, sürekli olarak güncellenmekte olup Youtube tarafından alınan idari tedbir kararlarının önüne geçmektedir. Programları Google üzerinden araştırarak indirme linklerine kolay bir şekilde ulaşabileceğinizi de hatırlatmak istiyoruz.

Yorum Yapın